Notepad.lv logo

LMT jaunā identitāte - drosmīgs solis
Graafiene, 2013. gada 21. martā 12:27:34

Vakar pl.13:02 pavasaris beidzot bija sasniedzis Latviju, un to nu katrs sagaidīja pēc saviem ieskatiem, lai gan vairums nemaz nepiefiksēja šādu faktu. Nenoliegšu, ka arī man šāds notikums būtu paslīdējis garām, ja vien es ar karstu ingvera dzērienu rokās nestāvētu pie lielās Latvijas Mobilais Telefons (LMT) biroja ēkas Rīgā, un kopā ar citiem uzaicinātiem viesiem un LMT komandu nesagaidītu pavasara iestāšanos. Šoreiz gan akcents tika likts uz pavasara vēsmām pašā LMT, jo, kā daba mostas ar jaunām vēsmām, tā arī LMT šogad atplaukst jaunā veidolā iegūstot jaunu identitāti.
http://www.notepad.lv/userpix/29_lmt_logo_atveras_1.jpg
Pirmām kārtām jau jāuzsver, ka no šodienas visiem labi zināmais LMT logo, pie kura bijām pieraduši pēdējo 15 gadu garumā, ir vēsture, un nu šo zīmolu atpazīsim pēc jauna un inovatīva vizuālā veidola ar jaunu logo un jaunām attīstības ievirzēm. Jaunais LMT logo sastāv no četrām sarkanām un oranžām figūrām, kuras saliktas kopā Latvijas kontūras. Šis logo ir patiešām kreatīvs, jo ar tajā esošajām figūrām var variēt, un katra no tām atsevišķi arī ir LMT atpazīstamības zīme.
http://www.notepad.lv/userpix/29_foto_lmt_zimola_atklasana_20130320_1.jpg
(Attēls no preses materiāliem)
Tomēr logo nav vienīgais jaunums, kas uzņēmumam liek atplaukt šajā pavasarī. LMT ir saskatījis plašas attīstības iespējas interneta satura pakalpojumu tirgū, tāpēc papildu esošajiem biznesa virzieniem turpmāk darbosies arī kā medijs un informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums. Un nav nekāds brīnums, jo par satura pakalpojumu arvien pieaugošo popularitāti un mobilo telefonu kā straujāk augošo mediju kanālu liecina fakts, ka jau šobrīd Latvijā gandrīz puse datu apjoma LMT tīklā sastāda video pārraide. Drīzumā viedtālruņus kā medijus izmantos vairāk
nekā televīziju. Jau tagad, sadarbojoties ar klientiem, tiek veidoti individuāli IT risinājumi
korporatīvajiem klientiem, lai mobilo sakaru tīkls var palīdzēt viņiem strādāt efektīvāk. Pasākumā par to tika daudz un plaši runāts, bet lai to būtu vieglāk uztvert mazā performancē tika vizualizēta nākotnes vīzija.
http://www.notepad.lv/userpix/29_lmt_aktieris_1.jpg
Kā sakaru tehnoloģiju gigants LMT turpinās investēt tīkla modernizācijā, jo plašās satura
pakalpojumu iespējas ietekmē arī visaptveroša tehnoloģiju attīstība visā valsts teritorijā.
LMT piedāvātais optiskais internets gan kapacitātes, gan ātruma ziņā atbilst arī pašu prasīgāko interneta lietotāju parametriem un paver iespējas pilnīgi jauna veida un formas satura radīšanai.
Pašas idejas īsu izklāstu pauda Juris Binde, LMT prezidents: „Mobilo sakaru tirgus līdera pozīcijas ir drošs pamats, lai LMT spētu visiem Latvijas iedzīvotājiem nodrošināt ne tikai augstākās kvalitātes sakarus, bet arī piedāvāt plašas mobilā satura iespējas. Līdzīgi kā mobilais telefons atbrīvoja sarunas un internetu no vadiem pilnīgi jaunai brīvībai, arī satura pakalpojumi dos brīvību daudzas lietas izdarīt ātrāk, vienkāršāk un lētāk jebkurā cilvēkam izdevīgā vietā un laikā.
Telekomunikāciju nozare visā pasaulē pašlaik piedzīvo būtiskas pārmaiņas. Sākotnēji tika radīts sakaru tīkls sarunām, tad, tehnoloģijām attīstoties, tas kļuva par tīklu visdažādākajām ierīcēm. Jau pašlaik tas kļuvis par tīklu visa veida saturam, kas nozīmīgs cilvēkam. Tāpēc tieši tagad ir īstais laiks biznesa paplašināšanai un zīmola attīstība ir nozīmīga investīcija tālākā uzņēmuma izaugsmē. LMT mērķis ir izveidot saziņas vidi Latvijā, kur ceļš no domām līdz darbiem kļūst arvien īsāks.”
Tomēr viena lieta ir dzirdēt, bet otra visu redzēt pašam, tādēļ varat ielūkoties jaunajā LMT mājas lapā. Protams pagaidām nebūsim pārāk kritiski, jo, lai arī ir ielikts daudz darba, lai klientiem būtu labāk un ērtāk, bet, protams, vienmēr jau ir lietas, ko vēl uzlabot un uzlabot.
Tādēļ nobeigumā varu vien novēlēt, lai izdodas viss iecerētais, un gaidīsim pārmaiņas un jaunas ziņas par paveikto.
http://www.notepad.lv/userpix/29_lmt_logo_uz_sienas_1.jpg
Uz sākumu
© Notepad.lv | Pilnā versija