Notepad.lv logo

100 USD atlīdzība par katru Windows Store programmu
Samurajs, 2013. gada 20. martā 15:28:00

Lai aktivizētu programmu veikalus Windows Store un Windows Phone Store, Microsoft uzsācis programmu Keep The Cash, kas paredz 100 USD atlīdzību par katru tajos publicēto lietotni. Nav izvirzītas nekādas īpašas prasības, vienīgi programmai jābūt rakstītai ar standarta līdzekļiem un mazliet sarežģītākai par tām, kuras vienīgi atver kādu web lapu.
Katrs izstrādātājs drīkst pieteikt līdz 10 lietojumprogrammām Windows Store un tikpat daudz Windows Phone Store laikposmā līdz šā gada 30. jūnijam. Šādā veidā var nopelnīt līdz 2000 dolāriem. Microsoft eksperti katru lietotni pārbaudīs, vai nav plaģiāts, un vai nesatur vīrusus, un pēc tam apstiprinās. Balvu fonds ir limitēts ar 1 miljonu dolāru, tā kā bonusus saņems pirmo 10,000 lietotņu autori.
Šobrīd reģistrēties akcijai var tikai ASV teritorijā dzīvojošie, bet mērogi tiks paplašināti. Atlīdzību programmu autori varēs saņemt virtuālās Visa kartes veidā.
Windows Phone Store bijušais menedžeris Charlie Kindel akciju Keep The Cash nosaucis par "izmisuma pazīmi". Ja izstrādātāji paši neražo konkrētai platformai, un tā eksistē tikai mākslīgi par īpašnieka līdzekļiem, tādai ekosistēmai nav perspektīvas.
http://www.notepad.lv/userpix/28_kep_1.jpg
Uz sākumu
© Notepad.lv | Pilnā versija