Notepad.lv logo

Microsoft aicina iepazīties ar Dynamics AX 2012 R2
Shady, 2013. gada 7. martā 11:24:12

14. martā Microsoft Latvia sadarbībā ar Columbus Latvia, ERP PRO, Aston Baltic, Tieto un Elva Baltic viesnīcā Islande Hotel rīko Microsoft Dynamics AX 2012 R2 jaunās versijas atklāšanas pasākumu - „Microsoft Dynamics AX 2012 R2: jūsu ambiciozajiem biznesa mērķiem“.
Pasākuma laikā būs lieliska iespēja iepazīties ar uzņēmumu resursu plānošanas risinājuma Microsoft Dynamics AX 2012 R2 jaunāko versiju. Microsoft Dynamics AX 2012 (iepriekš Axapta) ir spēcīgs uzņēmuma resursu pārvaldības rīks, kas palielina uzņēmuma konkurētspēju un sniedz iespēju elastīgi reaģēt uz mainīgiem tirgus apstākļiem. Risinājuma galvenās pielietošanas jomas ir ražošanas, izplatīšanas, mazumtirdzniecības, pakalpojumu un sabiedriskais sektors.
„Pasākuma laikā Microsoft eksperti un mūsu Dynamics partneri klātesošos iepazīstinās ar jaunāko Dynamics AX versiju un demonstrēs tās sniegtās iespējas biznesa attīstības veicināšanai. Microsoft Dynamics AX 2012 ir efektīvs un daudzfunkcionāls uzņēmumu resursu plānošanas un vadības risinājums vidējiem un lieliem uzņēmumiem, kas pilnībā atbilst un ir pielāgots Latvijas Republikas likumdošanas un tirgus prasībām,” saka Ēriks Eglītis, Microsoft Latvia vadītājs, piebilstot, ka Microsoft Dynamics AX risinājumu izvēlas vairāk kā 120 000 uzņēmumu 100 pasaules valstīs, lai iegūtu labākas kontroles iespējas, palielinātu peļņu un sekmētu biznesa attīstību.
Pasākumu atklās Microsoft Latvia vadītājs un Marius Bulbukas, atbildīgais par Microsoft Dynamics biznesu Baltijā, kurš klātesošos iepazīstinās ar licencēšanas nosacījumiem, kas ir kļuvuši elastīgāki un vairāk pielāgoti klientu vajadzībām, kā arī prezentēs Microsoft skatījumu uz Microsoft Dynamics AX Latvijas tirgu.
ERP PRO vadošie eksperti savā prezentācijā runās par galvenajām biznesa priekšrocībām, ko sniedz uz lomām bāzēta funkcionalitāte, izmantojot Microsoft Dynamics AX 2012. „Piemēri no uzņēmuma ikdienas biznesa procesu aktivitātēm parādīs, kā jaunā Microsoft Dynamics AX versija ir optimizēta, lai klientiem nodrošinātu efektīvus ROI gūšanas veidus no saviem ieguldījumiem ERP (uzņēmumu resursu pārvaldības) sistēmas ieviešanā un ekspluatācijā,” saka ERP PRO pārdošanas un mārketinga vadītājs Arnis Vjaksa.
Savukārt Elva Baltic Dynamics AX projektu vadītājs Andrejs Filimonovs dalīsies savā pieredzē un uzstāsies ar prezentāciju "Microsoft Dynamics AX 2012 platformas integrācijas ieguvumi", kuras ietvaros iepazīstināts ar pieredzi dažādu informācijas sistēmu (ERP un CRM) ieviešanā. „Temata ietvaros tiks aplūkota pievienotā vērtība klientiem, izmantojot Microsoft Dynamics AX un Microsoft Dynamics CRM risinājumus, integrējot tos vienotā sistēmā. Katrs no šiem risinājumiem attiecas uz konkrētu biznesa jomu, un tos ieviešot klienti iegūst kompleksus risinājumus klientu attiecību un finanšu pārvaldīšanai,” saka Andrejs Filimonovs.
Ksenija Kulakova, sertificēts Microsoft IT Professional speciālists, ASTON BALTIC vecākā projektu vadītāja runās par pāreju uz Microsoft Dynamics AX 2012 R2 versiju. „Prezentācijas laikā tiks izskatītas būtiskās lietas, kurām jāpievērš uzmanība, plānojot versijas maiņu. Tāpat iepazīstināsim ar
jaunu pārejas pieeju - Source-to-Target upgrade model, kas samazina uzņēmuma dīkstāves laiku pārejas procesā un ļauj partnerim projekta laikā strādāt ar maksimālu efektivitāti. Aplūkosim galvenās rekomendācijas (best practices), kas palīdzētu klientiem veiksmīgāk novadīt projektu, kā arī izmantosim iespēju ieskatīties šobrīd realizējamā versijas maiņas projektā uz Microsoft Dynamics AX 2012 R2, kas ir viens no pirmajiem pārejas projektiem Latvijā. Noslēgumā uzklausīsim klienta uzstāšanās, kurš dalīsies savā pieredzē attiecībā uz versijas maiņu,” saka Ksenija Kulakova.
„Uzņēmumi, kas darbojas globālajā vidē, bieži vien saskaras ar procesu vadības un attiecīgajai operatīvajai informācijai nepieciešamā caurspīdīguma iegūšanas grūtībām. Microsoft Dynamics AX 2012 ir ERP risinājums, kas izstrādāts kompleksu procesu un datu ķēžu pārvaldībai globālajā biznesa vidē. Vienota ražošana, starpuzņēmumu funkcionalitāte un spēja vadīt visu piegādes ķēdi ir starptautiskajiem uzņēmumiem paredzēto Dynamics AX 2012 funkcionalitāšu piemēri,” saka Mikko Nurmi, TIETO vadošais pirmspārdošanas speciālists, kurš pasākumā uzstāsies ar prezentāciju „AX 2012 iespējas starptautiskajiem uzņēmumiem”.
Jāpiebilst, ka dalība šajā pasākumā ir bezmaksas. Tāpat pasākums tiks pārraidīts tiešraidē.
Aicinām reģistrēties Microsoft Dynamics AX 2012 R2 jaunās versijas atklāšanas pasākumam: http://ej.uz/Dynamics
Avots:PR
Uz sākumu
© Notepad.lv | Pilnā versija