Notepad.lv logo

Apple prezentēs iWatch vēl šogad
Samurajs, 2013. gada 5. martā 07:57:57

Kā ziņo Bloomberg, Apple gatavojas izlaist rokaspulksteni ar viedtālruņa elementiem iWatch vēl šogad. Iespējams, ka tā dēļ pat upurēs Apple TV. Vispār jau televizoru frontē konkurentu tāpat pietiek, bet pulksteņu-viedtālruņu vēl nav. Tāpēc šis gads ir ļoti izdevīgs attiecīgajam biznesam. Bez tam vidējā peļņa no rokaspulksteņiem (60%) ir četras reizes lielāka nekā no televizoriem. Jāņem vērā, ka iPhone jau ir apnicis un iziet no modes, tāpēc laiks fokusēties uz ko citu.
Šobrīd pie iWatch strādā ap simts līdzstrādnieku, inženierus un tirgus speciālistus ieskaitot. Ierīcei būs jānodrošina zvanīšana un jāparāda izsaucošā abonenta vārds vai numurs uz displeja, kā arī jārāda iWatch īpašnieka atrašanās vieta kartē. Bez tam gadžetā būs iemontēts soļu skaitītājs un pulsa mērītājs.
Kā tas izskatīsies dzīvē - to vēl nezin neviens. Iesniegti pavisam 69 dažādi patentu pieteikumi par šo tēmu. Pats galvenais - nevar arī ilgi domāt, jo Google gatavojas laist tirgū savas virtuālās realitātes brilles Google Glass, un ar tām nēsājamo gadžetu segmentā interneta gigants sākumā būs ārpus konkurences.
Attēlā: viena no versijām ir, ka sākotnējais iWatch būs tikai Bluetooth terminālis kabatā esošam iPhone viedtālrunim

http://www.notepad.lv/userpix/28_iwatchiphoneinteraction100025993large_1.jpgAvots
Uz sākumu
© Notepad.lv | Pilnā versija