Notepad.lv logo

Lietotāju uzvara pār Microsoft: «atdos» Start pogu Windows 8
Samurajs, 2013. gada 4. martā 07:51:31

Sakarā ar to, ka Windows 8 tirdzniecība neiekļaujas nekādās prognozēs (2013. gada februārī tikai 2,67% tirgus daļa), plānots operētājsistēmu "uzspodrināt". Projekta Windows Blue ietvaros gada vidū gaidāms liels atjauninājums, kurā būs iespēja izvēlēties starp klasisko Windows 8 dizainu un iepriekšējo - Windows 7 tipa. Būs atpakaļ gan "Start" poga, gan pierastā "Start" izvēlne. Varēs arī novākt traucējošos modernos lietotāja saskarnes elementus, par ko sūdzas konservatīvie korporatīvā sektora klienti.
Bez jau augstāk minētā UI uzlabojuma atjauninājumā būs jauns Windows kodols, Internet Explorer 11, pilnīga Bing meklētāja integrācija, kā arī tiks atbalstīti mazāka izmēra planšetdatori ar 7"-8" displejiem.
Kā ziņo avoti, atjauninājumu izdos papildinājuma (add-on) vai servispakas veidā, un tas būs bezmaksas. Vēl Microsoft ir iecere sākt Windows izplatīt abonēšanas formā tāpat kā Office 365. Protams, pirmajiem to piedāvās korporatīvajiem klientiem. Tomēr jāatceras, ka šai rakstā minētais nav oficiālā Microsoft informācija, kaut arī ļoti ticama.
http://www.notepad.lv/userpix/28_480_1.jpg
Avots u.c.
Uz sākumu
© Notepad.lv | Pilnā versija